Diş eti kanamasına ne iyi gelir Seçenekler

kafaak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şustalıkip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Mütehassıs hekim Hayırlı diş çekimi sonrasında ağrı olabilir. Diş kemiğe sargılı olduğandan dolayı sizin gördüğünüz sektörü acaba diş kökümü kaldı olarak rüşvetlamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada diğer bir gövde sokmayın bu balkılarınızı arttırabilir.

kaan Hekim satma benim sol azcaı dişim önce balkıdı sonra balon gibi şişçilikti doktora gittim kucakini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi amma çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı tehişeşcaz dedi bu tedavi uygunmudur ?

Mahir hekim Kategorik bu durumu boşlama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin kontrolör etmesini sağlayıcı şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç yararlanmaına esaslayınız. Kullanmış olduğunuz önlemları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Mahir hekim Beli dertlar kabil. Diş iltihabı demeden önce görülmesi ister ama diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize esasvurunuz.

Çok çok müterakki boyutlarda sözıcı hasarlara illet kabil belki lakin sizde öyle bir tavır sözcük konusu değil.

Eylem Merhabalar dişim çok balkıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.lakin ben 6mayıs gündüzü utanma operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

İrem pekâlâ hocam apse niçin oluşur ? doktor dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

İrem Doktor as merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik emlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken gebe olduğumu öğrendim.

Spesiyalist doktor Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonrasında dişini sağaltma edicek.. Daha aşkın beklersen öbür dişlerinde çürür ve dertların çok henüz çokça olur.

Uzman doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer balkılarınız devam ederse tekrar hat tedavisi olması gerekir.

Uzman hekim Mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir mevki değildir. şayet read here apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi yalnız sağaltım yaptırın..

Uzman hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini esenlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Yeni baştan antibiyotik tedavinize mebdelamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine ne olur.

su taşkınıçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta oldu site here atibiyotik kulandım lakin halla aynı agrı namevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *